Talerz okrągły z trzciny cukrowej j śr. 180 mm 50 sztuk Biały
Talerz okrągły z trzciny cukrowej śr. 180 mm A50
Dostępność: 8 op.
Cena: 8.36
Cena: 8.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.
Symbol: kat06847
Talerz okrągły z trzciny cukrowej śr. 180 mm A50
Dostępność: 8 op.
Cena: 8.36
Cena: 8.36
Więcej o produkcie
Talerze jednorazowe z trzciny cukrowej – 18 cm, 50 sztuk | Ekologiczne, biodegradowalne naczynia
Ekologiczne talerze jednorazowe o średnicy 18 cm wykonane z trzciny cukrowej to doskonały wybór dla osób i firm, które cenią sobie zrównoważony styl życia oraz dbają o środowisko. W 100% biodegradowalne i kompostowalne, są idealną alternatywą dla plastikowych naczyń.
Świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych, eventów, pikników, cateringu czy w punktach gastronomicznych oferujących dania na wynos.
Najważniejsze cechy produktu:
średnica: 18 cm – idealna do dań głównych, przekąsek i deserów,
materiał: trzcina cukrowa – naturalna, odnawialna surowcowa baza,
opakowanie: 50 sztuk,
wytrzymałe i odporne na wilgoć oraz tłuszcz,
odpowiednie do ciepłych i zimnych potraw,
bezpieczne w kontakcie z żywnością,
100% biodegradowalne i kompostowalne – przyjazne dla środowiska.
Dlaczego warto wybrać talerze z trzciny cukrowej?
To praktyczne, stylowe i ekologiczne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć zużycie plastiku i wspiera ideę zero waste. Nasze talerze spełniają wymagania nowoczesnej gastronomii i klientów świadomych ekologicznie.