• Dostawa

Warunki dostawy

1. Dostawa produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej  lub Klient samodzielnie zorganizuje transport lub też dokona odbioru osobistego. 

2. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, według wyboru Klienta dokonanego przy składaniu zamówienia. Zamówione towary dostarczane są – w zależności od wyboru Klienta – bezpośrednio na adres Klienta wskazany w formularzu zamówienia. 

3. Dostawy towarów zamawianych za pośrednictwem Sklepu są realizowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku chęci zakupu towaru z miejscem dostawy poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej należy skontaktować się ze Sklepem przed złożeniem zamówienia celem ustalenia możliwości wykonania dostawy oraz jej kosztów. W takiej sytuacji koszty dostawy zostaną ustalone indywidualnie i podane do wiadomości Klienta przed złożeniem zamówienia. 

4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. 

5. Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien, w miarę możliwości, sprawdzić w obecności dostawcy stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki podczas przewozu wskazana jest, w miarę możliwości, odmowa odbioru przesyłki przez Klienta bądź spisanie w obecności dostawcy protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, co znacznie ułatwi ewentualne postępowanie reklamacyjne.

6.Gabaryty przesyłek :

  • Kurier InPost - maksymalna waga 30 kg , suma wymiarów boków maksymalnie 220 cm, przy czym najdłuższy bok wynosi 120cm.
  • Paczkomat Inpost - maksymalna waga 25 kg , maksymalne rozmiary 64 cm x 41 cm x 38 cm
  • Poczta Polska - maksymalna waga 30  kg , suma wymiarów boków 250 cm przy czym najdłuższy bok 150 cm

7. Sprzedający ma prawo do anulowania zamówienia lub zażadania od kupującego dodatkowej opłaty w przypadku gdy zakupionych produktów nie można wysłać z powodu gabarytów w wybranej opcji dostawy.