Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.

-
Strefa klienta
-
Koszyk ( 0 )
-
Meglio Sgrassatore lemon spray 750 ML
Bestseller


11.81
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Ilość w opakowaniu | 6 szt. | ||||||||||||||||
Wysyłka w ciągu | 2 dni | ||||||||||||||||
Cena przesyłki |
10
|
||||||||||||||||
Dostępność |
|
||||||||||||||||
Waga | 1 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 8002015003467 |
- Opis
- Opinie i oceny (0)
- Zadaj pytanie
ODTŁUSZCZACZ:
NOWY ŚRODEK CZYSZCZĄCY O DUŻEJ KONCENTRACJI, OWOC NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH BADAŃ NAUKOWYCH MOŻE MIEĆ ZASTOSOWANIE W KAŻDYM MIEJSCU W DOMU I W PRACY.
ZASTOSOWANIE:
PIEKARNIKI, OKAPY, KRAJALNICE, TALERZE, ZMYWARKI, GRILLE, KOMINKI, OKNA, ŻALUZJE, ŚCIANY ZMYWALNE, TRUDNO USUWALNE PLAMY Z ODZIEŻY, BUTY SPORTOWE, POWIERZCHNIE PRACY, MEBLE PLASTIKOWE, ROWERY, SAMOCHODY, MOTOCYKLE, KOSIARKI, SILNIKI, SPRZĘTY BIUROWE, WSZYSTKIE TŁUSTE ZABRUDZENIA TRUDNE DO USUNIĘCIA.
SPOSÓB UŻYCIA:
SPRYSKAĆ POWIERZCHNIĘ ZABRUDZONĄ I POCZEKAĆ DO 4MIN W PRZYPADKU PLAM TRUDNO USUWALNYCH, NASTĘPNIE SPŁUKAĆ. W PRZYPADKU FILTRÓW DO OKAPU POZOSTAWIĆ NA 30MIN W ROZTWORZE WODNYM Z 10% ROZPUSZCZONEGO PRODUKTU PO CZYM SPŁUKAĆ.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Ostatnio oglądane produkty
- Inni Klienci kupili również
- Produkty podobne
--,--
2.71
10.25
12.30
13.99
11.81
13.99
9.84
9.35
12.30