Kubek papierowy 250 ml śr. 80 mm 50 sztuk Biały Bez SUP
Kubek papierowy 250 ml 50 sztuk Bez opłat SUP
Dostępność: 40 op.
Cena: 9.05
Cena: 9.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.
Symbol: 88457
Kubek papierowy 250 ml 50 sztuk Bez opłat SUP
Dostępność: 40 op.
Cena: 9.05
Cena: 9.05
Więcej o produkcie
Kubek papierowy biały Love Nature 250 ml to praktyczne naczynie jednorazowe do serwowania kawy, herbaty, wody, soków, napojów zimnych oraz napojów gorących w biurach, lokalach gastronomicznych, punktach cateringowych, na szkoleniach, konferencjach, eventach i spotkaniach firmowych. Kubek ma pojemność 250 ml, średnicę 80 mm i występuje w opakowaniu po 50 sztuk.
Ten wariant kubka Love Nature został zaprojektowany jako produkt 0% plastiku, dlatego nie podlega opłacie SUP. To ważna informacja dla gastronomii, biur i firm, które chcą ograniczyć dodatkowe koszty związane z jednorazowymi opakowaniami zawierającymi tworzywa sztuczne. Konkurencyjne oferty podkreślają również, że kubek posiada powłokę dyspersyjną, dzięki której zachowuje szczelność przy napojach. :contentReference[oaicite:1]{index=1}
Biały, neutralny wygląd sprawia, że kubek pasuje do różnych zastosowań: od ekspresu w biurze, przez kawę na wynos, po obsługę wydarzeń i zaplecza gastronomicznego. Brak nadruku ułatwia użycie kubków w wielu branżach, niezależnie od charakteru lokalu lub wydarzenia.
Kubki papierowe Love Nature 250 ml sprawdzą się w miejscach, gdzie napoje są wydawane szybko, wygodnie i higienicznie. Można je stosować przy ekspresach do kawy, dystrybutorach wody, w salach konferencyjnych, biurach, recepcjach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych, hotelach, szkołach, punktach usługowych oraz podczas wydarzeń plenerowych.
Pojemność 250 ml jest praktyczna do standardowej porcji kawy z mlekiem, herbaty, wody lub soku. Kubki dobrze sprawdzą się w kuchniach pracowniczych, salach spotkań, poczekalniach, recepcjach oraz podczas szkoleń, gdzie liczy się szybkie podanie napoju bez konieczności zmywania naczyń.
Kubek 250 ml może być używany w kawiarniach, barach, food truckach, punktach śniadaniowych i cateringach eventowych. Biały kolor daje możliwość neutralnej prezentacji napoju, a wariant bez SUP jest szczególnie istotny dla sprzedawców, którzy chcą unikać produktów objętych opłatą za jednorazowe tworzywa sztuczne.
Kubek papierowy biały Love Nature 250 ml 0% plastiku bez SUP to dobry wybór dla firm, które potrzebują wygodnych kubków jednorazowych do napojów, ale chcą uniknąć opłaty SUP. Produkt sprawdzi się w biurach, kawiarniach, cateringach, punktach usługowych, na szkoleniach, wydarzeniach firmowych i przy codziennej obsłudze klientów.
Informacje bezpieczeństwa:
Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością i serwowania napojów zgodnie z przeznaczeniem. Nie używać kubka, jeśli jest zawilgocony, odkształcony, pęknięty lub zabrudzony. Przy napojach gorących zachować ostrożność, ponieważ ścianki kubka mogą się nagrzewać. Nie przepełniać kubka i nie ściskać go mocno po nalaniu gorącego napoju. Przechowywać w suchym i czystym miejscu, z dala od wilgoci, zapachów chemicznych oraz źródeł ciepła. Produkt jednorazowego użytku — po użyciu zutylizować zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji odpadów.
Love Nature sp zoo
Budowlana 4
88-100 Inowrocław
Poland
+48 690 855 112
biuro@love-nature.pl